Стілець Mamont soft натуральний дуб

влевовправо
Нова модель стільця Mamont Soft зберегла свою оригінальну форму Mamont, але отримала м'яку зручну спинку та покращену ергономіку. Тепер крісло стало більш зручним та м'яким, забезпечуючи комфортне сидіння протягом тривалого часу.
Характеристики:
- Каркас: виконаний з натурального дуба, що надає стільцю міцності та природного вигляду.
- Ніжки: точені ніжки мають круглий переріз, що звужується догори і донизу, що надає стільцю елегантного і витонченого вигляду.
- Сидіння: виготовлене з гнутоклеєної фанери товщиною 10 мм з накладкою з пінополіуретану (ППУ) товщиною 30 мм, що забезпечує додатковий комфорт та м'якість.
Ця модель поєднує стильний дизайн і високу функціональність, роблячи її відмінним вибором для дому або офісу.
Мінімальне замовлення - 4 шт
Звертаємо вашу увагу на те, що у виробництві стільців використовується натуральна деревина яка має неоднорідну структуру і колір. У натуральному кольорі структура і тон виробів можуть відрізнятися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25700369 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 15 |
| Висота посадки | 46 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 48 х 44 см |
| Габарити (ШхГхВ) | 53 x 55 x 75 см |
| Габарити упаковки | 65 х 57 х 88 см |
| Колір | натуральний дуб |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість в пакованні | 2 в 1 |
| Матеріал | Масив дуба/танера/ППУ/тканина |
| Назва | Стілець Mamont soft натуральний дуб |
| Назва модифікації | Стілець Mamont soft натуральний дуб |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг. |
| Розділ | Стільці та крісла |
| Тип | крісла|обідні |
| Ціна | 10490.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 490 ₴









