Крісло поворотне LESTER чорна тканина/сірий каркас

влевовправо
Матеріал крісла: Мембранна сітка/тканина
Колір: чорний,
Каркас: сірий
Додаткова інформація: ергономічне офісне крісло з високою спинкою, регульований підголівник, спинка регулюється по висоті (5 передач). Синхронізований механізм нахилу (блокування в 4-х положеннях). Сидіння з тканинною оббивкою, 3D підлокітники, регулювання натягу спинки, сидіння регулюється по висоті, газліфт 4 класу, неслизька основа, нейлонове колесо. Mаксимально допустиме навантаження – 140 кг.
Розмір коробки: 76*65*63 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 69 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 |
| Висота | 113-136 см |
| Висота сидіння | 47-57 мм |
| Глибина сидіння | 52 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина сидіння | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 953 ₴











