Стілець KAY чорний каркас/зелений тк.

влевовправо
Матеріал сидіння: фактурний вельвет
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: зелений
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 73*62*52 см
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Зелений |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Матеріал крісла | фактурний вельвет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 178 ₴







