Стілець SITA чорний каркас/ясен/сірий тк.

влевовправо
Матеріал спинки: фанера з ясеневого шпону
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним матовим порошковим покриттям
Колір сидіння: сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: см
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78 см |
| Висота сидіння | 48 мм |
| Колір | ясен/сірий |
| Матеріал крісла | Дерево + тканинна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 584 ₴







