Стілець MARK чорний каркас/світло-рожевий

влевовправо
Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: світло-рожевий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 69*47*50 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 43 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 50 мм |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір | Світло-рожевий |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина сидіння | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 658 ₴










