Стілець COREY TEX чорний каркас/кремовий тк.

влевовправо
Матеріал сидіння: структурна тканина
Матеріал каркасу: метал
Колір сидіння: кремовий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 69*48*48 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 50 мм |
| Глибина сидіння | 38 |
| Колір | Кремовий |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина сидіння | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 808 ₴










