Стілець DORA стілець чорний каркас/сірий тк.

влевовправо
Матеріал сидіння: тканина велюр
Матеріал каркасу: металева трубка із чорним піщаним порошковим покриттям
Колір сидіння: сірий
Колір каркасу: чорний
Додаткова інформація: оббивка стійка до подряпин, плям та вогнетривка.
Розмір коробки: 80*50*59 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Матеріал крісла | Велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 586 ₴





