Стілець TINA чорний каркас/сірий тк.

влевовправо
Матеріал сидіння: фактурний вельвет
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: чорний
Додаткова інформація: цільнозварний каркас
Розмір коробки: 70*50*68 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 56.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Глибина сидіння | 42,5 |
| Матеріал крісла | фактурний вельвет |
| Ширина сидіння | 43,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 179 ₴







