Стілець RICK чорний каркас/темно-сірий тк.

влевовправо
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: темно-сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 74*57*50 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 |
| Висота | 85 см |
| Висота сидіння | 48 мм |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина сидіння | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 179 ₴







