Крісло Richman Венеція Хром П4 M-3 (Multiblock) Шкіра Люкс Чорна

- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 202633 090 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запрошуємо вас відкрити новий стандарт комфорту з кріслом Венеція Хром від Richman. Класичний дизайн і висока якість матеріалів роблять його ідеальним для офісу або дому. Ергономічне сидіння та спинка з м'яким наповнювачем забезпечують унікальний комфорт, а оббивка з екошкіри, натуральної шкіри або тканини дозволяє вибрати найкращий варіант для вашого інтер'єру. Хромовані підлокітники зі стильними м'якими накладками додають елегантності та зручності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 20 кг г |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1265 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1195 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 775 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 845 мм |
| Висота підлокітників | 290 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 685 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 615 мм |
| Висота спинки | 700 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 540 мм |
| Габарити упаковки: | 950 x 650 x 700 мм |
| Глибина виробу: | 600 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Довжина підлокітників: | 460 мм |
| Колеса | Прогумовані |
| Колір оббивки | Люкс Чорна |
| Комплектація виробу: | Венеція Хром |
| Матеріал оббивки: | Шкіра натуральна Люкс |
| Механізм гойдання | Посилений M-3 (Multiblock), фіксація у 5 положеннях |
| Мoдель | Венеція |
| Об'єм упаковки: | 0,43 м3 |
| Підлокітники | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина | Хромована, посилена металева |
| Ширина виробу | 640 мм |
| Ширина сидіння | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 090 ₴


