Ліжко Richman Бристоль 160 х 200 Комфорт Місті Мокко

влевовправо
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 202619 002 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте комфорт і елегантність двоспального ліжка Richman Бристоль. Ці меблі, виконані в сучасному стилі, вражають своєю унікальністю та вишуканістю. Узголів'я ліжка прикрашене ромбовидним декоруванням і декоративною стрічкою, що додає естетичної привабливості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 54,9 кг г |
| Висота виробу | 1040 мм |
| Висота пластикових опор: | 5 мм |
| Висота царг: | 300 мм |
| Габарити пакування: | 2090 x 345 x 320 мм |
| Глибина виробу: | 2200 мм |
| Довжина царг: | 2050 мм |
| Колір оббивки | Місті Мокко |
| Комплектація виробу: | Бристоль Комфорт |
| Кількість ламелей: | 38 |
| Кількість пакування: | 2 од. |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце: | 120 кг |
| Матеріал дна коробу: | Спанбонд |
| Матеріал оббивки: | Жаккард Місті |
| Мoдель | Бристоль |
| Об'єм пакування: | 0,43 м3 |
| Опори ліжка: | Пластикові |
| Підіймальний механізм | 2 пневмопатрони, імпортні |
| Рамка: | Посилена металева, розбірна |
| Розмір спального місця | 1600 х 2000 мм |
| Товщина узголів'я: | 140 мм |
| Товщина царг: | 75 мм |
| Узголів'я: | М'яке |
| Ширина каркасу з царгами без узголів'я: | 1760 мм |
| Ширина узголів'я | 1800 мм |
| Ящик для білизни: | Збільшений до 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 002 ₴











