Табурет Richman Моллі Ніжки чорні Флай 2300

влевовправо
Табурет Richman Моллі — ідеальний вибір для кухні, балкона або дачі завдяки своїм компактним розмірам, легкій вазі та м'якому сидінню. Він чудово підходить для невеликих просторів, легко зберігається та витримує великі навантаження, забезпечуючи довговічність. Оббивку можна вибрати з якісної екошкіри або тканини для найкращого поєднання з вашим інтер'єром. Металеві ніжки редуковані з накладками для захисту підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 2,5 кг г |
| Висота виробу | 450 мм |
| Габарити упаковки: | 500 x 500 x 500 мм |
| Глубина виробу: | 350 мм |
| Колір ніжок: | Чорні |
| Колір оббивки | Флай 2300 |
| Комплектація виробу: | Моллі Ніжки чорні |
| Кількість виробів в упаковці: | 4 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник Флай |
| Мoдель | Моллі |
| Об'єм упаковки: | 0,13 м3 |
| Ширина виробу | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 876 ₴



Відправка з 16 квітня 2026