Диван Richman Сінді Подвійний Етна 015

влевовправо
Диван "Сінді" від фабрики Richman має мінімалістичний дизайн і стане відмінним доповненням до сучасного інтер'єру кафе, бару, ресторану, приймальні або лобі. Він виготовлений з якісних та екологічно безпечних матеріалів, включаючи дерев'яний брус і меблевий поролон, і має міцні ніжки з масиву дерева кольору вегне. Ви можете обрати оббивку з понад 500 варіантів тканин у 10 000 відтінках, а також додатково встановити цоколь з ДСП. Це дозволить створити унікальний дизайн, що відповідає вашим вимогам та вподобанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 30 кг г |
| Висота виробу | 1090 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 530 мм |
| Висота спинки | 600 мм |
| Габарити пакування: | 1120 x 1230 x 710 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
| Глубина виробу: | 680 мм |
| Колір ніжок: | Венге |
| Колір оббивки | Етна 15 |
| Комплектація виробу: | Сінді Подвійний |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Матеріал оббивки: | Рогожка Етна |
| Мoдель | Сінді |
| Об'єм пакування: | 0,98 м3 |
| Ширина виробу | 1200 мм |
| Ширина сидіння | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 384 ₴




Відправка з 16 квітня 2026