Стілець Richman Гаррет Полухокер Ніжки чорні Кордрой 465

влевовправо
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 20263 456 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець Richman Гаррет Полухокер — стильний і міцний вибір для сучасних інтер'єрів, виготовлений з 11 шарів гнутоклеєної фанери. Колір і матеріал оббивки можна вибрати з широкого асортименту, а металеві ніжки доступні в білому, чорному та темно-сірому кольорах. Вартість стільця залежить від вибору оббивки. Фабрика Richman пропонує виготовлення стільців Гаррет Полухокер у будь-якій кількості та дизайні за індивідуальними замовленнями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 6 кг г |
| Висота виробу | 1030 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 620 мм |
| Висота підніжки: | 250 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Габарити пакування: | 680 x 680 x 560 мм |
| Глибина виробу: | 540 мм |
| Глибина сидіння | 410 мм |
| Колір ніжок: | Чорні |
| Колір оббивки | Кордрий 465 |
| Комплектація виробу: | Гаррет Полухокер Ніжки чорні |
| Кількість виробів в упаковці: | 2 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Велюр Кордрий |
| Мoдель | Гаррет Напівхокер |
| Ширина виробу | 440 мм |
| Ширина сидіння | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 456 ₴








