Ліжко Richman Нетта 160 х 200 Віп Вуд Трапеція Еко Лаунж Сілвер + Венге

влевовправо
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 202625 980 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко Richman Нетта — втілення сучасного стилю, прикрашене асиметричним візерунком, що оживляє спальню. Його високе узголів’я середньої товщини має плавні та ніжні динамічні лінії, які створюють візуальну гармонію. Це додає інтер’єру відчуття руху та живості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 90 кг г |
| Висота виробу | 1155 мм |
| Висота ніжок | 150 мм |
| Висота царг: | 320 мм |
| Глибина виробу: | 2220 мм |
| Довжина царг: | 2025 мм |
| Додаткова нижня рамка: | Металева, суцільнозварна |
| Колір ніжок: | Венге |
| Колір оббивки | Еко Лаунж Сілвер |
| Комплектація виробу: | Нетта Віп Вуд |
| Кількість ламелей: | 38 |
| Кількість пакування: | 3 од. |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце: | 120 кг |
| Матеріал дна коробу: | Ламіноване ХДФ |
| Матеріал ламелей: | Бук |
| Матеріал оббивки: | Велюр Еко Лаунж Сілвер |
| Мoдель | Нетта |
| Об'єм пакування: | 0,53 м3 |
| Опори ліжка: | Дерев'яні ніжки |
| Підіймальний механізм | 2 пневмопатрони, імпортні |
| Рамка: | Посилена металева, розбірна |
| Розмір спального місця | 1600 х 2000 мм |
| Товщина узголів'я: | 120 мм |
| Товщина царг: | 60 мм |
| Узголів'я: | М'яке |
| Форма ніжок: | Трапеція |
| Царги: | Дерев'яні, оббиті тканиною, наповнювач синтепон |
| Ширина каркасу з царгами без узголів'я: | 1760 мм |
| Ширина узголів'я | 1800 мм |
| Ящик для білизни: | Глибиною 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 980 ₴







