Стілець Richman Спліт Ю Полухокер Ніжки чорні Джип 21

влевовправо
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 20263 078 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець Richman Спліт Ю Полухокер — це бюджетний варіант для барної зони з ергономічним дизайном, що забезпечує підтримку спини та комфорт завдяки м'якому сидінню. Він має посилений дерев'яний каркас з 11 шарів гнутоклеєної фанери, міцні металеві ніжки, доступні в чорному, білому або темно-сірому кольорах. Майстри фабрики Richman можуть виготовити стільці на замовлення, пропонуючи обрати оббивку з понад 500 матеріалів у 10 000 відтінках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 5 кг г |
| Висота виробу | 1020 мм |
| Висота підніжки: | 250 мм |
| Висота спинки | 410 мм |
| Габарити пакування: | 680 x 680 x 560 мм |
| Глибина виробу: | 520 мм |
| Колір ніжок: | Чорні |
| Колір оббивки | Джип 21 |
| Комплектація виробу: | Спліт Ю Полухокер Ніжки чорні |
| Кількість виробів в упаковці: | 2 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Штучна замша Джип |
| Мoдель | Спліт Ю Полухокер |
| Об'єм пакування: | 0,26 м3 |
| Ширина виробу | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 078 ₴





