Металева настінна вішалка для одягу з кованими елементами чудово підійде до передпокою, що оформлений в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
2482
2691
3047
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210 см |
| Глибина | 200 мм |
| Кількість гачків | 7 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Гачки | ковані метал |
| Тип вішалки | Настінна |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 482 ₴






