Металевий журнальний стіл з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
6400
чорне / срібло, чорне / золото, чорна мідь, біле / срібло, білий / оксамит
6543
жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото, бордо
6630
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столика | 55 мм |
| Глибина столика | 40 мм |
| Довжина столика | 75 мм |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 |
| Форма стільниці | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴



