СТЕЛАЖ ТРЬОХПОЛИЧКОВИЙ БРАЙТОН

влевовправо
Трьохполичковий металевий стелаж з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
6255
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
6384
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
6474
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Відстань між полицями | 350 мм |
| Гарантійний термін | 18 мес |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Навантаження на ярус зберігання | 50 кг |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Тип меблів | стелаж |
| Ширина стелажу | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 255 ₴


