Комод з металевим каркасом, ДСП фасадом та трьома шухлядами буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
1000х820х450
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
14826
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
15244
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
15662
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Ніжки | сталь |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 826 ₴



