Металеве трюмо з дзеркалом, ДСП шухлядою та пуфом з м’яким сидінням з екошкіри або велюру буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
Трюмо з пуфом
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
13153
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
13571
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
13990
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дзеркала | 56 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 140 см |
| Глибина столика | 45 мм |
| Довжина столика | 100 мм |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Пуфик | Да |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тумба | 1 шт |
| Ширина дзеркала | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 153 ₴




