Металевий пуф для взуття з кованими елементами та сидінням з екошкіри або велюру чудово підійде до передпокою, що оформлений в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до потряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
5791
6154
6514
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Обивний матеріал | Рогожка, Вінілштучшкіра, Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 765 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 791 ₴






