Металевий табурет з ДСП сидінням буде вдалим елементом інтер’єру кухні в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
480х320х320
чорний оксамит, сірий оксамит
2050
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
2249
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Размеры | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 320 мм |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Ніжки | сталь |
| Основний оббивний матеріал | без обивки |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049 ₴




