Металевий стул з ДСП сидінням та спинкою буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
810х475х400
чорний оксамит, сірий оксамит
3005
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
3204
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 475 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Ніжки | сталь |
| Основний оббивний матеріал | без обивки |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип меблів | кухонний стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 005 ₴




