Металевий баний стул з ДСП сидінням буде вдалим елементом інтер’єру будь-якого закладу.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
775х370х600
чорний оксамит, сірий оксамит
4477
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
4676
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 775 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Ніжки | сталь |
| Основний оббивний матеріал | без обивки |
| Підніжка | Да |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип | Барний стілець |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 477 ₴




