Металевий журнальний стіл з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
чорний оксамит, сірий оксамит
6741
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
7098
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Товщина стільниці | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столика | 450 мм |
| Гарантійний термін | 18 мес |
| Глибина столика | 550 мм |
| Довжина столика | 1090 мм |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Форма стільниці | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 741 ₴






