Колір покриття
чорний оксамит, сірий оксамит
7191
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
7552
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Размеры | |
| Висота | 790 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 560 мм |
| Каркас | Сталь |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для ноутбука |
| Опори | сталь |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Тип столу | прямий |
| Товщина стільниці | 25 |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Форма стільниці | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 191 ₴






