СТЕЛАЖ ЧОТИРЬОХПОЛИЧКОВИЙ ЕМІР

влевовправо
Чотирьохполичковий металевий стелаж з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
6925
чорне/срібло, чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/бархіт
7057
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий,сірий, золото
7149
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Відстань між полицями | 350 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Кількість ярусів етажерки | 4 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Навантаження на ярус зберігання | 50 кг |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Ширина стелажу | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 924 ₴


