Металева настінна полиця буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
3017
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
3198
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
3379
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Размеры | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 245 мм |
| Кількість полиць | 2 шт |
| Кількість рівнів | 2 шт |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 шт. |
| Матеріал | Сталева |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 018 ₴






