Розкладний металевий обідній стіл буде вдалим елементом інтер’єру кімнати з обмеженим простором.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
770х850х1190
чорний оксамит, сірий оксамит
5246
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
5608
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 770 мм |
| Гарантійний термін | 18 мес |
| Довжина столу | 1190 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 150 мм |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | Стол книжка |
| Товщина стільниці | 16 |
| Форма столу | Прямокутний |
| Ширина столу | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 246 ₴







