Колір покриття
чорний оксамит, сірий оксамит
3238
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
3600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Размеры | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 75 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Глибина столу | 15 мм |
| Каркас | Сталь |
| Призначення | Для ноутбука |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Тип столу | прямий |
| Товщина стільниці | 16 |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ширина столу | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 238 ₴







