Трьохполичковий металевий стелаж з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
5680
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
5861
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
6042
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стелажа | 1100 мм |
| Відстань між полицями | 400 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Навантаження на ярус зберігання | 50 кг |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Тип меблів | стелаж |
| Ширина стелажу | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 680 ₴






