ТУМБА ПРИЛІЖКОВА МІНІМАЛ

влевовправо
Приліжкова металева тумбочка буде вдалим елементом інтер’єру спальної кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
400х350х420
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
1809
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
1990
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
2171
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 42 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | метал |
| Ніжки | метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 809 ₴




