Стілець дубовий Борис
Топ продаж

влевовправо
Стілець дубовий Борис — окраса інтер’єру. Стане одним із центральних його елементів. Основою є каркас із деревини дубу, який доповнюється м’яким сидінням та спинкою. Це гармонійне поєднання сучасного стилю та функціональності. Чудово виглядає як в тканині так і в екошкірі. Універсальний стілець, що підійде для будь-якого приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі Карпат |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Покриття | Лляна олія |
| Матеріал каркасу | Масив дуба |
| Призначення | Для дорослих |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 780 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 050 ₴







Відправка з 04 травня 2026