Ортопедичний матрац Famille Sante
безкоштовна доставка

влевовправо
Ортопедичний матрац Famille Sante
Такий спокійний і солодкий сон. Як ніби в невагомості. Це все тому, що ви спите на матраці Sante. Він помірно м'який і комфортний при будь-якому положенні тіла, тому, що в його основі - блок пружин Pocket Spring, який легко утримує тіло під власною вагою. Але найголовніше - ви не відчуваєте ні однієї пружинки. Просто насолоджуєтеся комфортом.
Основні особливості матраца Sante:
- Матрац має дві активні сторони для використання, що збільшує його термін служби;
- Жорсткість матраца однакова з обох сторін, рівень жорсткості 3 з 5 можливих;
- Висота матраца складає 20 сантиметрів, що покращує ортопедичні властивості;
- Максимальне навантаження до 140кг на матрац Famille Sante, це дозволяє користуватися ним людям з вагою вище середньої;
- Чохол виготовлений з подвійного бавовняного жаккарда глибокої прошивки, його можна прати при необхідності;
- Гарантія на незалежний пружинний блок ортопедичного матраца складає 5 років.
Для наповнення матраца використовуються: ортопедична високоеластична піна, ековолокно Thermofelt, блок незалежних пружин Pocket Spring, еврокаркас. Використовувані матеріали відрізняються зносостійкістю, високою якістю і унікальною технологією виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simpler |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Thermo Felt, Ортопена, Pocket Spring |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовняний жаккард |
| Сторона чохла 2 | бавовняний жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 18 місяців |
| Жорсткість | 3/3 |
| Колекція | Стандарт |
| Навантаження на спальне місце | до 140 кг |
| Розмір (") | 70х190 |
| Шари наповнення | 1.Ортопедична високоеластична піна Grafit 2.Эковолокно Thermofelt 3.Блок пружин Pocket Spring 4.Єврокаркас 5.Эковолокно Thermofelt 6.Ортопедична високоеластична піна Grafit |
| Знімний чохол на блискавці | Так |
| Ефект "Зима/Літо" | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 817,80 ₴





