Лаунж диван підвісний Лотос

влевовправо
• Матеріал - штучний ротанг
• Тип плетіння - H45, G5, G3, A01
• Каркас - алюміній
• Матрац, декоративні подушки і шторки у стандартну комплектацію НЕ ВХОДЯТЬ!
• Ширина - 194 см
• Глибина - 198 см
• Висота - 65 см
• Додаткові опції:
- Комплектація плетеними підставкою
- Виготовлення нестандартних кольорах ротанга і нестандартних варіантах плетіння
- Матрац з текстильною оббивкою
- Нанесення логотипу на матрац
- Декоративні подушки
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочий день.
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без додаткових опцій і врахування доставки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1910 см |
| Глибина | 1300 мм |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип гойдалки | 2-х місцева не розкладна |
| Ширина | 1930 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 904 ₴








Відправка з 03 травня 2026